0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf 3

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 07:26, Musím se smát
někdo jezdí starým III golfem a hned podle toho posuzuje, že i další golfy budou to samé. Kup si IV golfa v TDI a budeš se divit, kolik do něho nasypeš. Ještě si rád vzpomeneš na tu svou Hondu. Kvalita VW skončila s trojk. řadou golfů. Už vidím, jak mě tu hned spousta lidí odsoudí, ale píšu to nejen z vlastní zkuš. Měl jsem IV golfa v TDI, kupoval jsem ho spolu s kámošem, který šel do 81 kW a já do 66 kW. Už nikdy víc !! Oba dva jsem byli rádi, že jsem se jich zbavili. A to nebyly žádné šunky se stoč. km z D, ale koupené od prvních majitelů v ČR. Spotřeba a tah motoru super, ale to bylo tak vše. Teď mám 3 rokem Carinu a servis neviděla ani z vlaku. Kromě teda takov. zákl. věcí jako brzdy, olej atd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 07:31, 22 ?
Nazdar Jirko, pises ze toto je tvoje 22. vozidlo a podla clanku s nim jazdis 2 roky. S tymi ostatnymi autami si potom jazdil kolko? S kazdym 2 mesiace? Teda pokial mas 23 rokov...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 07:33, RE: Musím se smát
anonym posted by:
někdo jezdí starým III golfem a hned podle toho posuzuje, že i další golfy budou to samé. Kup si IV golfa v TDI a budeš se divit, kolik do něho nasypeš. Ještě si rád vzpomeneš na tu svou Hondu. Kvalita VW skončila s trojk. řadou golfů. Už vidím, jak mě tu hned spousta lidí odsoudí, ale píšu to nejen z vlastní zkuš. Měl jsem IV golfa v TDI, kupoval jsem ho spolu s kámošem, který šel do 81 kW a já do 66 kW. Už nikdy víc !! Oba dva jsem byli rádi, že jsem se jich zbavili. A to nebyly žádné šunky s...
Nejsem vůbec zastáncem VW, pomineme-li úvahy o spolehlivosti tak v porovnání s Golfem je Carina přece jen impotentní auto. Už jela na autovlaku?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 07:37, RE: Musím se smát
anonym posted by:
někdo jezdí starým III golfem a hned podle toho posuzuje, že i další golfy budou to samé. Kup si IV golfa v TDI a budeš se divit, kolik do něho nasypeš. Ještě si rád vzpomeneš na tu svou Hondu. Kvalita VW skončila s trojk. řadou golfů. Už vidím, jak mě tu hned spousta lidí odsoudí, ale píšu to nejen z vlastní zkuš. Měl jsem IV golfa v TDI, kupoval jsem ho spolu s kámošem, který šel do 81 kW a já do 66 kW. Už nikdy víc !! Oba dva jsem byli rádi, že jsem se jich zbavili. A to nebyly žádné šunky s...
jj, tiez si myslim ze chalan bude spominat na svoju Hondicku... teda pokial to nebola nejaka vylietana sunka :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 08:16, motor GTD?
Nestačím se divit-super motor, ktrerý není skoro slyšet, výkon 55 kW a perfektní tah? A ty kilometry?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 08:54, RE: motor GTD?
anonym posted by:
Nestačím se divit-super motor, ktrerý není skoro slyšet, výkon 55 kW a perfektní tah? A ty kilometry?
Tady se zřejmě jedná o stav na tachometru,ne o najeté kilometry...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 09:15, honda
ja myslim, ze honda g915xd59 je fakt dobra....
a ktera to vlastne je?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 09:57, RE: motor GTD?
anonym posted by:
Tady se zřejmě jedná o stav na tachometru,ne o najeté kilometry...
co je vlastně motor GTD zač? to je nějakej starší diesel, ještě před nástupem TDI?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 12:41, RE: motor GTD?
kuko posted by:
co je vlastně motor GTD zač? to je nějakej starší diesel, ještě před nástupem TDI?
komůrnový diesel (nepřímé vstřikování) s turbem bez chladiče vzduchu, myslím 55 kW a cca 150 Nm
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 13:02, RE: motor GTD?
kuko posted by:
co je vlastně motor GTD zač? to je nějakej starší diesel, ještě před nástupem TDI?
Presne tak, je to stary predkomurkovy diesel. Takova ta klasika, jak za nim zustava oblak cerneho dymu kadlekadle. Jeste k tomu vypoctu: pokud je mu 23 let, ma 22. auto, pouziva ho dva roky a ridicak ma od 18, tak na tech zbyvajicich 21 aut by mu zbylo opravdu jen asi 7 tydnu na kazde. Spis pujde o preklep a je to jeho druhe auto - hned po te Honde.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 13:20, RE: Musím se smát
watchtower posted by:
Nejsem vůbec zastáncem VW, pomineme-li úvahy o spolehlivosti tak v porovnání s Golfem je Carina přece jen impotentní auto. Už jela na autovlaku?
Omlouvám se. Mělo tam býr Avensis. Carinu jsem měl taky, takže jsem ji tam napsal ze zvyku. Do Golfu jsem nasypal za 3 měsíce 18 tis, pak jsem to vzdal. Celou dobu jsem mluvil hlavně o spolehlivosti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 13:20, RE: motor GTD?
AnderN posted by:
Presne tak, je to stary predkomurkovy diesel. Takova ta klasika, jak za nim zustava oblak cerneho dymu kadlekadle. Jeste k tomu vypoctu: pokud je mu 23 let, ma 22. auto, pouziva ho dva roky a ridicak ma od 18, tak na tech zbyvajicich 21 aut by mu zbylo opravdu jen asi 7 tydnu na kazde. Spis pujde o preklep a je to jeho druhe auto - hned po te Honde.
druhé asi taky ne, když píše že měl kdysi benzínového golfa, hondu a naftového golfa.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 13:25, RE: 22 ?
anonym posted by:
Nazdar Jirko, pises ze toto je tvoje 22. vozidlo a podla clanku s nim jazdis 2 roky. S tymi ostatnymi autami si potom jazdil kolko? S kazdym 2 mesiace? Teda pokial mas 23 rokov...
Přesně to mně praštilo do očí. Ve 23 letech postupně vlastnit a řídit 22 aut... Ale, ale, ale. Jak mám potom věřit tomu, co píšeš v článku. A taky mně neříkej, že v 22 letech (nejspíš svobodný a bezdětný) přesedneš ze Civicu do ropákového Golfa.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 13:38, RE: 22 ?
Ryšár posted by:
Přesně to mně praštilo do očí. Ve 23 letech postupně vlastnit a řídit 22 aut... Ale, ale, ale. Jak mám potom věřit tomu, co píšeš v článku. A taky mně neříkej, že v 22 letech (nejspíš svobodný a bezdětný) přesedneš ze Civicu do ropákového Golfa.
Není od věci si v předvánočním čase odpočinout od stresu a dobře se pobavit. Že někdo může být odvázanej z B omegy v "plné palbě", jako nedávno, proč ne. Ale bejt odvařenej z 3. golfa, ještě v TD, to jsem fakt nepobral... No jestli stál 3-5 tKč, to jedině...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 16:18, fuj
Golf je shit, není nad opela.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 16:44,
údaj "najeto při koupi" je zcela jistě spíš "stav tachometru" protože 13 roků starý (v době koupě) turbodieselový Golf se 110tisíci na tachometru by musel najet nějakých 8 tisíc ročně a to už bych spíš věřil Čunkovi ty kecy o strejdech. Zvlášť pokud sám Jirka najel za dva roky 48tisíc. HaHa Má nalítáno nejmíň 300tisíc a ty řeči o super zátahu berte s rezervou. Je to ta nejstarší verze turbodieselů, klasický komůrkový mechanický bez mezichladiče. Neříkám že je špatnej ale Jirka si trochu vymýšlí. Asi ho chce prodat, nikdo mu už nedá víc než 20 tisíc a snaží se takto zvýšit tržní cenu. Ne Jirko, fakt ti za něj víc nedám, fakt běž do áček!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 18:01, v Drazdanech jich stale jezdi jeste dost .)
kdysi pred cca deviti az deseti lety jsem mel moznost se s timto golfem se stejnym motorem nekolikrat svest ... tahlo to prijemne, pri srovnani s Filckou nebe a dudy ... spolehlivost tehdy nevim jaka byla, o ty auta se starali jini, kazdopadne to byl slusnej pracant ... dneska jsou asi lepsi motory :) ... PS: nejsem prilisny zastance dieselu a ani slozitych konstrukci, sam mam 2 litr benzin a jsem spokojen
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 19:02, RE: motor GTD?
anonym posted by:
Nestačím se divit-super motor, ktrerý není skoro slyšet, výkon 55 kW a perfektní tah? A ty kilometry?
Vis o tom hovno a kecas..Kazdej vidi jee 55kw to je brzda provozu,ale kdybys v tom aspon jednou jel tak mozna zmenis nazor......Sam mas beztak posranyho bezcharakterniho Japonce....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 19:56, RE: v Drazdanech jich stale jezdi jeste dost .)
jifi posted by:
kdysi pred cca deviti az deseti lety jsem mel moznost se s timto golfem se stejnym motorem nekolikrat svest ... tahlo to prijemne, pri srovnani s Filckou nebe a dudy ... spolehlivost tehdy nevim jaka byla, o ty auta se starali jini, kazdopadne to byl slusnej pracant ... dneska jsou asi lepsi motory :) ... PS: nejsem prilisny zastance dieselu a ani slozitych konstrukci, sam mam 2 litr benzin a jsem spokojen
Taky jsem se docela divil, že pisatel přesedlal z Hondy do Golfa. Kamarád měl taky tohoto golfa a myslím, že je to celkem držák, ale ty průvodní jevy ( vibrace jak prase, drnčení přístrojovky, kouř od výfuku, výbava a přístrojovka) Hondu Civic jsem vlastnil, rok 1993 1,6i a s Golfem jsem v naftě jel jen několikkrát, ale na úsudek mi to stačí. Myslím, že obě auta nejsou špatná, ale co se týče moderní technologie (motory, podvozek, výbava) tak není o čem diskutovat. U Hondy je jen smůla, že ty špičkové diesely co dělají dneska začali vymýšlet tak pozdě. Na závěr: Jednoznačně krok zpět, měl jsem Hondu 2 roky a měnil jsem náplně, termostat (cca.400,-) a zadní díl výfuku (asi 3000,-) Jinak jsem se jen vozil a to velmi příjemně. Jezdilo mi to kolem 7 litrů a v současné době si myslím, že je to s tím starým dieselem od VW šul nul ()) Jinak každého věc, jen říkám svůj názor,no.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.11.2007 20:04, RE: v Drazdanech jich stale jezdi jeste dost .)
Šakal posted by:
Taky jsem se docela divil, že pisatel přesedlal z Hondy do Golfa. Kamarád měl taky tohoto golfa a myslím, že je to celkem držák, ale ty průvodní jevy ( vibrace jak prase, drnčení přístrojovky, kouř od výfuku, výbava a přístrojovka) Hondu Civic jsem vlastnil, rok 1993 1,6i a s Golfem jsem v naftě jel jen několikkrát, ale na úsudek mi to stačí. Myslím, že obě auta nejsou špatná, ale co se týče moderní technologie (motory, podvozek, výbava) tak není o čem diskutovat. U Hondy je jen smůla, že ty ...
22 aut a 22 šrotů )) dawe
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.