0
back
 

diskuze k tématu: Passaty už vydělaly 16 milionů

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 13:02, ok
pokud je většina vybraných peněz za rychlost tak je vše v pořádku. K tomu si je kupovali. Kdyby mi z Paškem kontrolovali lékarničku ve mětě tak by mě nasr...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 13:28, PASSATY VYDĚLALY ???
Bože. Když už pomineme fakt, že Passaty samy asi nevydělaly ani korunu, tak nechápu jak nějaký novinář může napsat, že Passaty VYDĚLALY !! Policie vydělává ? ... to jsou věci .. a já blboun z Moravy si pořád myslel, že Policie POMÁHÁ A CHRÁNÍ !!!
Jsem to ale naivka ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 13:46, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
M3Power posted by:
Bože. Když už pomineme fakt, že Passaty samy asi nevydělaly ani korunu, tak nechápu jak nějaký novinář může napsat, že Passaty VYDĚLALY !! Policie vydělává ? ... to jsou věci .. a já blboun z Moravy si pořád myslel, že Policie POMÁHÁ A CHRÁNÍ !!!
Jsem to ale naivka ...
Tak tak, souhlas. Pokud vím, policie a jejich vybavení jsou placeny z peněz daňových poplatníků, tak ať nikdo neříká, že "vydělaly". Mimochodem 300 km/h tyhle auta nejedou ani náhodou. Pominu-li fakt, že mají omezovač, nastavený na 250 km/h, tak při rychlostech kolem 300 km/h je už třeba jistých aerodynamických úprav, či Venturiho přísavného efektu. A ani jedno Passat R36 nemá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 13:59, Práce pro Passat R36 ?
Líbí se mi, jak přímo v tomto článku se píše o zastavení Felicie .... Trochu mi to připomíná můj zážitek z Frýdku-Místku, když jsem byl svědkem toho, jak policista na motorce zastavuje za kruhovým objezdem týpka na Babetě, který nemával ručičkou při odbočování. Ano, porušil zákon, ale kvůli tomuto se kupovaly motorky a potažmo i Passaty R36 ? Nestačily by na ty Felicie a běžná auta třeba i běžné policejní Octavie ? Když kupovala Policie (tedy stát) Passaty R36, měl jsem radost, že se konečně dostane i na ty lumpy v drahých autech (nechci říct, že kdo má drahé a rychlé auto je lump), ale ne ... lovíme všechno co se dá a VIP si zase jezdí jak chtějí ... že pane Hájku a Scuderia Boys ... http://www.caffeteria.cz/index.php?categoryid=11&p2_articleid=55
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 18:50, "srovnávací metoda"
Na netu už to proběhlo, jem pro shrnutí a opakování: Policejní Passat změří rychlost tak, že musí jet stejně rychle jako hříšník - v textu "při 160 km/h na to stačí 2 vteřiny". Dle výkladu našeho práva však řidič, který řídí policejní auto bez zapnutého majáku (a diskotéku pustí, až když má přečin zaznamenán), se dopouští stejného přestupku, jako civilní řidič. Takový "důkaz" je tak možno brát jako irelevantní, jelikož byl pořízen v rozporu se zákonem. A zajímavá je diskuze ohledně označení policejních vozů - i na to existuje vyhláška. Tyto Passaty jí neodpovídají, neboť jim chybí nápis POLICIE na bocích a kapotě. Co vy na to?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 19:06, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
koos posted by:
Tak tak, souhlas. Pokud vím, policie a jejich vybavení jsou placeny z peněz daňových poplatníků, tak ať nikdo neříká, že "vydělaly". Mimochodem 300 km/h tyhle auta nejedou ani náhodou. Pominu-li fakt, že mají omezovač, nastavený na 250 km/h, tak při rychlostech kolem 300 km/h je už třeba jistých aerodynamických úprav, či Venturiho přísavného efektu. A ani jedno Passat R36 nemá.
Také se mi nechce věřit,že by ten Passat R36 jel až 300km/h. Možná z kopce a s větrem v zádech.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 19:46, RE: "srovnávací metoda"
Pepe posted by:
Na netu už to proběhlo, jem pro shrnutí a opakování: Policejní Passat změří rychlost tak, že musí jet stejně rychle jako hříšník - v textu "při 160 km/h na to stačí 2 vteřiny". Dle výkladu našeho práva však řidič, který řídí policejní auto bez zapnutého majáku (a diskotéku pustí, až když má přečin zaznamenán), se dopouští stejného přestupku, jako civilní řidič. Takový "důkaz" je tak možno brát jako irelevantní, jelikož byl pořízen v rozporu se zákonem. A zajímavá je diskuze ohledně označení poli...
nezapomeň že žiješ v Českém Rádobystátu, soudní mafie, dvojí metr a nenažraní, prolhaní politici , ale alespoň nějáká páka na lumpy na dálnicích.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 21:18, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
M3Power posted by:
Bože. Když už pomineme fakt, že Passaty samy asi nevydělaly ani korunu, tak nechápu jak nějaký novinář může napsat, že Passaty VYDĚLALY !! Policie vydělává ? ... to jsou věci .. a já blboun z Moravy si pořád myslel, že Policie POMÁHÁ A CHRÁNÍ !!!
Jsem to ale naivka ...
Genialni !!! Misto toho, aby clovek na dalnici daval pozor na cestu, musi neustale sledovat, jestli nahodou neni nejaky passat na blizku ... A jestli jede auto vazici kolem 1700 kg se sotva 300 HP 300 km/h, pak sezeru hovno! Mel jsem radu vozu 300HP ++ a jediny, ktery se 300 priblizil (asi 290) byl phaeton w12 :) , samozrejme jeste tachometrovych ... K cemu ze ty passaty vlastne jsou ????
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.08.2009 22:13, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
koos posted by:
Tak tak, souhlas. Pokud vím, policie a jejich vybavení jsou placeny z peněz daňových poplatníků, tak ať nikdo neříká, že "vydělaly". Mimochodem 300 km/h tyhle auta nejedou ani náhodou. Pominu-li fakt, že mají omezovač, nastavený na 250 km/h, tak při rychlostech kolem 300 km/h je už třeba jistých aerodynamických úprav, či Venturiho přísavného efektu. A ani jedno Passat R36 nemá.
Já se tu nebudu pouštět do debaty koho a jak chytají policajti s passatama špatně, nebo dobře, nebo jestli zastavili felicii, i když...teď jak to píšu....sakra přečtěte si někdo zákon o policii ČR ! Policista(a tuplem pokud je to policista dopravák, který vykonává dohled nad silničním provozem), pokud vidí páchat přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu tak je povinen ho vyřešit, pokud neplní jiné služební povinosti, takže se pak klidně stane, že R 36 zastaví Feldu. Nebo mi někdo chcete tvrdit, že riskantní jízdou ve felicíí nemůže nikoho zabít? A to ho má tedy R 36 nechat jet a přivolat na něj Octavii??? Bože chlapi, trochu přemýšlejte... ale teď k tomu, co jsem chtěl původně...R 36 omezovač na 250 ROZHODNĚ NEMÁ, nevím, kdo z vás v ní jel, já ano. Ohledně maximálky-mrkněte na youtube a trochu koukněte na některý videa R 36...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 29.08.2009 10:49, RE: "srovnávací metoda"
Pepe posted by:
Na netu už to proběhlo, jem pro shrnutí a opakování: Policejní Passat změří rychlost tak, že musí jet stejně rychle jako hříšník - v textu "při 160 km/h na to stačí 2 vteřiny". Dle výkladu našeho práva však řidič, který řídí policejní auto bez zapnutého majáku (a diskotéku pustí, až když má přečin zaznamenán), se dopouští stejného přestupku, jako civilní řidič. Takový "důkaz" je tak možno brát jako irelevantní, jelikož byl pořízen v rozporu se zákonem. A zajímavá je diskuze ohledně označení poli...
Máte naprostou pravdu. Na tento fakt už mě upozorňoval kamarád - právník. Doslova řekl: nic neplať, pokud na postihu bude trvat "úřad" klidně běž až k soudu, stát nemá šanci vyhrát takovýto spor.
PS: stejná situace okolo radarů funguje v prostějově u městské policie. Místo měření musí být označeno přenosnou dopravní značkou = to v Prostějově pochopili umístěním pevně do země zasazených značek. Až tu značku s "metrákem betonu" přede mnou "měšťák" zvedne a odnese - klidně tu pokutu i zaplatím (za vstup na vystoupení vzpěračů se přece také platí )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 29.08.2009 16:46, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
Máte naprostou pravdu. Na tento fakt už mě upozorňoval kamarád - právník. Doslova řekl: nic neplať, pokud na postihu bude trvat "úřad" klidně běž až k soudu, stát nemá šanci vyhrát takovýto spor.
PS: stejná situace okolo radarů funguje v prostějově u městské policie. Místo měření musí být označeno přenosnou dopravní značkou = to v Prostějově pochopili umístěním pevně do země zasazených značek. Až tu značku s "metrákem betonu" přede mnou "měšťák" zvedne a odnese - klidně tu pokutu i zaplatím (za ...
... nehledě na to, že pokud mě hodlá zastavit ze předu a předjíždí mě bez majáku, dopouští se "předjíždějí se závoděním" ... :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 05:49, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
PRASAK posted by:
Genialni !!! Misto toho, aby clovek na dalnici daval pozor na cestu, musi neustale sledovat, jestli nahodou neni nejaky passat na blizku ... A jestli jede auto vazici kolem 1700 kg se sotva 300 HP 300 km/h, pak sezeru hovno! Mel jsem radu vozu 300HP ++ a jediny, ktery se 300 priblizil (asi 290) byl phaeton w12 :) , samozrejme jeste tachometrovych ... K cemu ze ty passaty vlastne jsou ????
Jestli ty jsi měl Phaetona, tak sežeru hovno....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 05:52, RE: "srovnávací metoda"
Pepe posted by:
Na netu už to proběhlo, jem pro shrnutí a opakování: Policejní Passat změří rychlost tak, že musí jet stejně rychle jako hříšník - v textu "při 160 km/h na to stačí 2 vteřiny". Dle výkladu našeho práva však řidič, který řídí policejní auto bez zapnutého majáku (a diskotéku pustí, až když má přečin zaznamenán), se dopouští stejného přestupku, jako civilní řidič. Takový "důkaz" je tak možno brát jako irelevantní, jelikož byl pořízen v rozporu se zákonem. A zajímavá je diskuze ohledně označení poli...
Vůbec nic, doufám, že tě s tvojí Felicií chytěj a ztrestaj
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 08:35, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
Máte naprostou pravdu. Na tento fakt už mě upozorňoval kamarád - právník. Doslova řekl: nic neplať, pokud na postihu bude trvat "úřad" klidně běž až k soudu, stát nemá šanci vyhrát takovýto spor.
PS: stejná situace okolo radarů funguje v prostějově u městské policie. Místo měření musí být označeno přenosnou dopravní značkou = to v Prostějově pochopili umístěním pevně do země zasazených značek. Až tu značku s "metrákem betonu" přede mnou "měšťák" zvedne a odnese - klidně tu pokutu i zaplatím (za ...
Promiň, ale tvůj kamarád právník se asi zabývá rozvodama,ne ? Než vypotíš takový blud, tak si přečti vyhlášku i s dodatky a vyjímkami. i na použití majáku, rychlá jízda bez majáků je po právní stránce ošetřena, stejně tak možnost použití neoznačených vozidel. Právo jasně říká jak má vypadat služební vozidlo PČR, ale není tam zmínka o podobě vozidel, které využívají "spec." složky PČR. Nejsem polda,jen sem se o to zajímal,takže někdy není špatný si zákony prolistovat,pak není život takové překvapení :o))

Je fakt,že se po dálnici jezdí špatně, furt zaostřovat na masku passata přijíždějícího zezadu je celkem nebezpečné...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 09:00, RE: "srovnávací metoda"
Drago5 posted by:
Promiň, ale tvůj kamarád právník se asi zabývá rozvodama,ne ? Než vypotíš takový blud, tak si přečti vyhlášku i s dodatky a vyjímkami. i na použití majáku, rychlá jízda bez majáků je po právní stránce ošetřena, stejně tak možnost použití neoznačených vozidel. Právo jasně říká jak má vypadat služební vozidlo PČR, ale není tam zmínka o podobě vozidel, které využívají "spec." složky PČR. Nejsem polda,jen sem se o to zajímal,takže někdy není špatný si zákony prolistovat,pak není život takové překv...
Kamarád - právník se zabývá pro pojišťovnu DAS problematikou práva v dopravě. Ale docela by mě zajímalo to "ošetření rychlé jízdy bez majáků", mohl bych znát zákon/paragraf/článek/písmeno. Opravdu by mě toto zajímalo, protože jsem o ničem podobném neslyšel ani od policistů které mám v rodině, ani od několika právníků se kterými jsem na toto téma hovořil. Pokud je toto ošetřeno nějakým policejním předpisem, má to právní váhu své hmotnosti ve formě papíru. Zákon je totiž jakémukoli vnitřnímu předpisu nadřazen. Nicméně nemohu souhlasit, že pasaty patří ke zvláštní složce policie. Tyto útvary jsou přesně vymezeny a dálniční oddělení u kterých pasaty slouží k těmto útvarům nepatří. Proto nechápu jak se na tyto vozy "nevztahuje označení vozidel policie".
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 09:10, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
Thor posted by:
Jestli ty jsi měl Phaetona, tak sežeru hovno....
zastav se pro to moje, teď jsem sral /přeloženo - ano má ho, proč by ne?/

nechápu, proč se rozčilujete, předtím jezdily jiné auta a taky měřily, něco se změnilo tím, že jsou to passaty? daleko větší výmrd jsou vrtulníky nad dálnicí, nicméně rozčilovat se nad tím, že existuje někdo, kdo dozoruje to, aby se dodržovaly zákony a vyhlášky, je jako když by se zloděj rozčiloval, že ho chytli při vykrádání bytu...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 09:22, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
Kamarád - právník se zabývá pro pojišťovnu DAS problematikou práva v dopravě. Ale docela by mě zajímalo to "ošetření rychlé jízdy bez majáků", mohl bych znát zákon/paragraf/článek/písmeno. Opravdu by mě toto zajímalo, protože jsem o ničem podobném neslyšel ani od policistů které mám v rodině, ani od několika právníků se kterými jsem na toto téma hovořil. Pokud je toto ošetřeno nějakým policejním předpisem, má to právní váhu své hmotnosti ve formě papíru. Zákon je totiž jakémukoli vnitřnímu předp...
Jasan, ted jen tak na hrubo,pak tu můžu hodit linky.:

§18 odst. 9 zak. c. 361/2000 Sb. doslova (zdoj: www.portal.gov.cz) : (9) Ustanovení odstavců 3, 4 a 8 neplatí pro řidiče
spravodajských služeb15) a stanovených útvarů policie a stanovených útvarů celních orgánů, je-li to
nezbytně nutné k plnění úkolů stanovených zvláštním právním předpisem,16) je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby
neohrozil bezpečnost silničního provozu na pozemních komunikacích.
Útvary policie stanoví ministr vnitra. Útvary celních orgánů stanoví ministr financí.

Je to hnus...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 10:11, RE: "srovnávací metoda"
Drago5 posted by:
Jasan, ted jen tak na hrubo,pak tu můžu hodit linky.:

§18 odst. 9 zak. c. 361/2000 Sb. doslova (zdoj: www.portal.gov.cz) : (9) Ustanovení odstavců 3, 4 a 8 neplatí pro řidiče
spravodajských služeb15) a stanovených útvarů policie a stanovených útvarů celních orgánů, je-li to
nezbytně nutné k plnění úkolů stanovených zvláštním právním předpisem,16) je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby
neohrozil bezpečnost silničního provozu na pozemních komunikacích.
Útvary policie stanoví ministr vnitr...
Hele přesně tak, zloděj křičí na ostatní zloděje, že po něm pátraj policajti.... Nebo závidíte, že takovym autem nejezdíte? To snad ne..tahle debata mi připadá fakt směšná, jeden se tu vztekáte, že passat nemůže jet 300, ale na 99,9% jste s ním nikdo nejeli, tak ano je tu třeba chyba, nejede 300, ale 280, další se tu vztekáte, že je napsáno, že passaty vydělaly peníze, přičemž vydělávat nesmí a že jsou snad od něčeho jiného, a bla,bla,bla,bla, další tu hysterčíte, že vás změří bez majáku a diskotéku pustí potom a že to nesmí a že není označenej a bla,bla,bla... a že staví R36 feldu...Kdyby vše, co tu píšete vy stěžovatelé bylo po vašem, tak to budete vy, kdo si budete stěžovat, že passaty stály tolik a tolik a že bude trvat leta, než se zaplatěj, že když někoho měří a je označenej a bliká u toho, že takhle kurva přeci nemůže nikoho odhalit a když policii ve felícii ujížděl nějakej zmrd s ohnilym golfem(nemluvě o silnejch moderních vozech)tak jste to určitě byli vy, kdo mektali, že je to v prdeli, že naše policie je k smíchu, že nemá pořádný auta... Upřímně je mi z vás, kteří tu jen policajty a R 36 kritizujete na blití, a já osobně jsem rád, že policie tuhle tehniku má, stejně jako motorky, nebo octavie 1,8TSi, a jen co znám od spousty známých , s "příchodem" passatů hodně,hodně lidí sundalo na dálnicích nohu z plynu a o to tady jde. Česká republika jezdí jako jedno největší prase(omlouvám se těm slušným, ti to většinou schytají), na dálnicích se za sebe řidiči lepí jak magoři, odstup, neodstup, předjíždí se přes čáru do zatáčky, červená je národní sport, kdo nezkusil 200 na dálnici je asi méněcenej...a lidi umíraj a jsou zmrzačný do konce života...nechci tady mudrovat, ale věřte mi, že o tom všem hodně vím díky své práci a jediný, kdo s tím může v praxi něco udělat(kromě radikálně zlepšený výuky v autoškolách) je super, ne-li až nadstandardně vybavená policie, která bude takovýhle paka chytat. Ať pojedou ve felicii, nebo AMG...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 10:27, RE: "srovnávací metoda"
cruise posted by:
Hele přesně tak, zloděj křičí na ostatní zloděje, že po něm pátraj policajti.... Nebo závidíte, že takovym autem nejezdíte? To snad ne..tahle debata mi připadá fakt směšná, jeden se tu vztekáte, že passat nemůže jet 300, ale na 99,9% jste s ním nikdo nejeli, tak ano je tu třeba chyba, nejede 300, ale 280, další se tu vztekáte, že je napsáno, že passaty vydělaly peníze, přičemž vydělávat nesmí a že jsou snad od něčeho jiného, a bla,bla,bla,bla, další tu hysterčíte, že vás změří bez majáku a disko...
Není nad to se takhle po ránu pěkně udělat,že?? :o) V hodně věcech s tebou souhlasím,i když reaguješ na můj text...který je o něčem jiném. Pěkný den !
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 10:43, RE: "srovnávací metoda"
Drago5 posted by:
Není nad to se takhle po ránu pěkně udělat,že?? :o) V hodně věcech s tebou souhlasím,i když reaguješ na můj text...který je o něčem jiném. Pěkný den !
jo, tak to se ti omluvám, že to je psaná jako reakce na tebe, stačilo by být trochu méně vztahovačnej a pochopil by jsi, že to není mířené na tebe. Takže za to pardon. Jinak nevím, proč nám tu píšeš, že ses po ránu hezky udělal ? :o) To sem snad nepatří ne? :o) Přemýšlej o tom, nebo sem příště budeš psát, že jsi měl řídkou stolici...
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.