0
back
 

diskuze k tématu: Passaty už vydělaly 16 milionů

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 12:50, RE: "srovnávací metoda"
cruise posted by:
Hele přesně tak, zloděj křičí na ostatní zloděje, že po něm pátraj policajti.... Nebo závidíte, že takovym autem nejezdíte? To snad ne..tahle debata mi připadá fakt směšná, jeden se tu vztekáte, že passat nemůže jet 300, ale na 99,9% jste s ním nikdo nejeli, tak ano je tu třeba chyba, nejede 300, ale 280, další se tu vztekáte, že je napsáno, že passaty vydělaly peníze, přičemž vydělávat nesmí a že jsou snad od něčeho jiného, a bla,bla,bla,bla, další tu hysterčíte, že vás změří bez majáku a disko...
Já se milý cruisi "nevztekám" nad tím, jakým autem jezdí. Souhlasím s pořízením rychlých vozů pro PČR, sám jezdím po D1 na tempomat 140 = 131 podle navigace. Je mi tudíž celkem jedno, zda jede pasat nebo nejede. Ale pokud policie kontroluje dodržování zákonů, musí při této činnosti sama postupovat podle zákona a to se v současnosti neděje. Nechal jsem si zjistit ty "zvlášní útvary PČR určené ministrem vnitra" a kupodivu dálniční oddělení policie tam nefiguruje ani náznakem. Souhlasím ale s vámi, že D1 je "o ústa", proto si po novém roce beru hyundai santa fe. Přece jen větší auto = větší deformační zóna.
PS: myslíte, že bez těch "hrubých" výrazů by to nešlo? Váš názor to nezdůraznía vy se prezentujete spíše jako člověk rozumu mdlého.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 13:02, RE: "srovnávací metoda"
cruise posted by:
Hele přesně tak, zloděj křičí na ostatní zloděje, že po něm pátraj policajti.... Nebo závidíte, že takovym autem nejezdíte? To snad ne..tahle debata mi připadá fakt směšná, jeden se tu vztekáte, že passat nemůže jet 300, ale na 99,9% jste s ním nikdo nejeli, tak ano je tu třeba chyba, nejede 300, ale 280, další se tu vztekáte, že je napsáno, že passaty vydělaly peníze, přičemž vydělávat nesmí a že jsou snad od něčeho jiného, a bla,bla,bla,bla, další tu hysterčíte, že vás změří bez majáku a disko...
PPS: nejste Vy nakonec policista?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 13:30, RE: "srovnávací metoda"
cruise posted by:
jo, tak to se ti omluvám, že to je psaná jako reakce na tebe, stačilo by být trochu méně vztahovačnej a pochopil by jsi, že to není mířené na tebe. Takže za to pardon. Jinak nevím, proč nám tu píšeš, že ses po ránu hezky udělal ? :o) To sem snad nepatří ne? :o) Přemýšlej o tom, nebo sem příště budeš psát, že jsi měl řídkou stolici...
Tím uděláním sem myslel vyplodit ráno tak obsáhlý text... :o)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 17:03, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
PPS: nejste Vy nakonec policista?
Nevím nevím....asi si půjčím od strejdy 645Ci :) Pašík se lekne mám takovej dojem....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 19:29, RE: "srovnávací metoda"
logins01 posted by:
Nevím nevím....asi si půjčím od strejdy 645Ci :) Pašík se lekne mám takovej dojem....
S 645i tě ten passat rozmázne jak hovno, ty troubo... a když bude pršet nebo sněžit tak navíc skončíš v příkopě... a strejda ti dá ještě přes hubu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 19:39, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
cruise posted by:
Já se tu nebudu pouštět do debaty koho a jak chytají policajti s passatama špatně, nebo dobře, nebo jestli zastavili felicii, i když...teď jak to píšu....sakra přečtěte si někdo zákon o policii ČR ! Policista(a tuplem pokud je to policista dopravák, který vykonává dohled nad silničním provozem), pokud vidí páchat přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu tak je povinen ho vyřešit, pokud neplní jiné služební povinosti, takže se pak klidně stane, že R 36 zastaví Feldu. Nebo mi ně...
hochu ty jsi blbec, ty jsi blbec no proste blbec, ty se bez rychle zastrelit!!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 19:50, RE: "srovnávací metoda"
Reno posted by:
S 645i tě ten passat rozmázne jak hovno, ty troubo... a když bude pršet nebo sněžit tak navíc skončíš v příkopě... a strejda ti dá ještě přes hubu
ano prosim BMW jen za sucha, no ty jsi mi zase kus dementa
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 20:37, RE: "srovnávací metoda"
anonim posted by:
ano prosim BMW jen za sucha, no ty jsi mi zase kus dementa
už jsi nějaké bmw někdy řídil? na limitu, v dešti, na sněhu? když pominu, že už papírově je 645i horší, než passat R36...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 21:08, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
Máte naprostou pravdu. Na tento fakt už mě upozorňoval kamarád - právník. Doslova řekl: nic neplať, pokud na postihu bude trvat "úřad" klidně běž až k soudu, stát nemá šanci vyhrát takovýto spor.
PS: stejná situace okolo radarů funguje v prostějově u městské policie. Místo měření musí být označeno přenosnou dopravní značkou = to v Prostějově pochopili umístěním pevně do země zasazených značek. Až tu značku s "metrákem betonu" přede mnou "měšťák" zvedne a odnese - klidně tu pokutu i zaplatím (za ...
Stran přenosných značek.... Přenosná značka v silničním zákoně nemá význam, aby se dala ručně přenést. Má být označena tak, že je na červenobílých sloupcích, klidně i zabetonována. A to značky v Prostějově splňují.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 22:20, RE: "srovnávací metoda"
Reno posted by:
už jsi nějaké bmw někdy řídil? na limitu, v dešti, na sněhu? když pominu, že už papírově je 645i horší, než passat R36...
tak 645 je papirove horsi, hmm tak ty se uz bez taky lecit a cim drive tim lepe o desti by jsem se moc nebavil (nejezdi na protektorech jako ty) ten zase tak hrozny neni a o snehu??? nevim jestli v 250ti km/h ten hadex bude schopny reagovat v takove rychlosti. Ti ustreli i sti, rs4 nebo rs6 a tam jsou ty nas kluku jine podvozky no aspon me muze tesit, ze dotycny ze strejdoveho bramboru vyleze poskrabany zato pasici z pasiku ne
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 23:28, RE: "srovnávací metoda"
Drago5 posted by:
Tím uděláním sem myslel vyplodit ráno tak obsáhlý text... :o)
:o)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 23:39, RE: "srovnávací metoda"
Pavlik posted by:
Já se milý cruisi "nevztekám" nad tím, jakým autem jezdí. Souhlasím s pořízením rychlých vozů pro PČR, sám jezdím po D1 na tempomat 140 = 131 podle navigace. Je mi tudíž celkem jedno, zda jede pasat nebo nejede. Ale pokud policie kontroluje dodržování zákonů, musí při této činnosti sama postupovat podle zákona a to se v současnosti neděje. Nechal jsem si zjistit ty "zvlášní útvary PČR určené ministrem vnitra" a kupodivu dálniční oddělení policie tam nefiguruje ani náznakem. Souhlasím ale s vámi,...
Ano máte pravdu, ty hrubé výrazy byly zbytečné, bohužel jsem se nechal unést stupiditou ostatních(ne všech) příspěvků. Věřte tomu, že neoznačení passatů z boku a na kapotě je právně ošetřeno, přesné znění se vám pokusm zjistit, ale nikdy se nestane, že by vás stavěl neoznačený passat. Pokud vás staví má rozsvícené světelné nápisy STOP/POLICIE za předním a zadním oknem + k tomu rozsvícenou modrou diskotéku, tímto se dle zvláštního předpisu jedná o zcela legálně označené policejní vozidlo. Takto jsou označena i ostatní "radarová" vozidla PČR, většinou tedy octavie s klasickou bradavicí, které vás rovněž tímto způsobem staví zcela legálně.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 30.08.2009 23:40, RE: "srovnávací metoda"
logins01 posted by:
Nevím nevím....asi si půjčím od strejdy 645Ci :) Pašík se lekne mám takovej dojem....
:o) tak to někdy zkuste :o))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 07:07, RE: "srovnávací metoda"
anonim posted by:
tak 645 je papirove horsi, hmm tak ty se uz bez taky lecit a cim drive tim lepe o desti by jsem se moc nebavil (nejezdi na protektorech jako ty) ten zase tak hrozny neni a o snehu??? nevim jestli v 250ti km/h ten hadex bude schopny reagovat v takove rychlosti. Ti ustreli i sti, rs4 nebo rs6 a tam jsou ty nas kluku jine podvozky no aspon me muze tesit, ze dotycny ze strejdoveho bramboru vyleze poskrabany zato pasici z pasiku ne
ty seš píča, tím bych to ukončil
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 09:15, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
Reno posted by:
zastav se pro to moje, teď jsem sral /přeloženo - ano má ho, proč by ne?/

nechápu, proč se rozčilujete, předtím jezdily jiné auta a taky měřily, něco se změnilo tím, že jsou to passaty? daleko větší výmrd jsou vrtulníky nad dálnicí, nicméně rozčilovat se nad tím, že existuje někdo, kdo dozoruje to, aby se dodržovaly zákony a vyhlášky, je jako když by se zloděj rozčiloval, že ho chytli při vykrádání bytu...
Nerozčiluji se nad tím, že mě někdo kontroluje .... to je v pořádku, ale proč k tomu najednou potřebují Passaty R36, když dělají to samé co předchozí Octavie ? Není to vyhozených 16 mil. ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 09:38, RE: "srovnávací metoda"
cruise posted by:
Hele přesně tak, zloděj křičí na ostatní zloděje, že po něm pátraj policajti.... Nebo závidíte, že takovym autem nejezdíte? To snad ne..tahle debata mi připadá fakt směšná, jeden se tu vztekáte, že passat nemůže jet 300, ale na 99,9% jste s ním nikdo nejeli, tak ano je tu třeba chyba, nejede 300, ale 280, další se tu vztekáte, že je napsáno, že passaty vydělaly peníze, přičemž vydělávat nesmí a že jsou snad od něčeho jiného, a bla,bla,bla,bla, další tu hysterčíte, že vás změří bez majáku a disko...
ANO, ANO, ANO .... máte vlastně pravdu a uznávám to. Ale jak si policie má vybudovat respekt, když pořád loví na těch stejných místech ? Nevím jak jinde, ale tady ve Frýdku-Místku na výjezdech z města (minimálně na dvou jsou neustále). Proč ? Proč měří rychlost na výjezdu 300m před značkou konec a ne na vjezdu ? Protože se jim tam dobře stojí. Na druhé straně nemají takové podmínky ... že. Ale abych jen nekritizoval zaznamenal jsem už první vlaštovky, které by mohly znamenat zlepšení a to, že jsem viděl už párkrát zaparkované auta PČR v koloně stojících aut číhající na darebáky jedoucí rychle. Jen škoda, že ty majáky moc vyčuhují, ale nejakého nepozorného člobrdíka určitě ulovili ... Mohli by se ještě přemístit z místa, kde se i běžně jezdí kolem 50km/h někam před školu, nebo do centra, ale zaplať pán Bůh za ty dary ....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 16:14, Nebrečte
Dá se říct,že Passaty skutečně vydělaly ty peníze.Kam asi penízky jdou? Do státní kasy. A kam jdou Vaše daně z příjmů?? Do stejné kasičky Stát vydělává na naší blbosti a nekázni ať si říkate co chcete.
A nelíbí se Vám měření Passatem?? Já jsem pro. Když jedu rychleji,počítám s tím že za to můžu zaplatit,ale nevymlouvám se u toho na nějaký nápis na dveřích.
Tak už tady nebrečte a buďte zodpovědní za sebe!!!
P.S. Více si dávejte bacha na laserovky na trojnožkách za barákem v obci )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 19:18, RE: "srovnávací metoda"
Reno posted by:
ty seš píča, tím bych to ukončil
sam jsi ...., ten pasik v rychlosti (dejme tomu za deste 180 km/h, na snehu 140km/h) ma rozlozeni sily 96/4 pri takto vysokych rychlostech, 4 motion je proste haldex nejedna se o torsen (awd, quattro, 4matic)!!! ten byl nastaven na 60/40 (passat B5) pri rychlosi 90km/h takze kdyz ten pasik naleti do zatacky a predni kola se mu protoci o 30 stupnu tak haldex zapne zadek (coz uz je pozde). A v tom nevidim zadny rozdil mezi 645-kou a r36-kou co je bude zachranovat jsou protiskluzy(bmw) a ESP a vubec jel jsi uz s autem mladsim nez 15 let? NEDELEJTE Z TECH PASTIK MODLY A VRCHOLY TECHNIKY
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 19:20, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
PRASAK posted by:
Genialni !!! Misto toho, aby clovek na dalnici daval pozor na cestu, musi neustale sledovat, jestli nahodou neni nejaky passat na blizku ... A jestli jede auto vazici kolem 1700 kg se sotva 300 HP 300 km/h, pak sezeru hovno! Mel jsem radu vozu 300HP ++ a jediny, ktery se 300 priblizil (asi 290) byl phaeton w12 :) , samozrejme jeste tachometrovych ... K cemu ze ty passaty vlastne jsou ????
ty pasiky jezdi 265 je max.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 31.08.2009 22:57, RE: PASSATY VYDĚLALY ???
M3Power posted by:
Bože. Když už pomineme fakt, že Passaty samy asi nevydělaly ani korunu, tak nechápu jak nějaký novinář může napsat, že Passaty VYDĚLALY !! Policie vydělává ? ... to jsou věci .. a já blboun z Moravy si pořád myslel, že Policie POMÁHÁ A CHRÁNÍ !!!
Jsem to ale naivka ...
Podle § 18, odst. (3), zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, platí:
„Řidič motorového vozidla o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 3 500 kg
a autobusu smí jet mimo obec rychlostí nejvýše 90 km.h-1; na dálnici a silnici pro motorová
vozidla rychlostí nejvýše 130 km.h-1. Řidič jiného motorového vozidla smí jet rychlostí nejvýše
80 km.h-1.“
Výše uvedené ustanovení platí pro všechna motorová vozidla bez výjimky. Ani policejní vozy
nesmí jet na dálnici a silnici pro motorová vozidla rychlostí vyšší než 130 km.h-1, pokud
neužívají zvláštního výstražného světla modré barvy. Měřit v souladu se zákonem tak mohou
v tomto případě pouze vozidla o maximální přípustné hmotnosti převyšující 3 500 kg
a případně jiná vozidla nebo jízdní soupravy, jejichž konstrukční rychlost je nižší než
130 km.h-1.
Měří-li řidič policejního passatu řidiče, který překračuje nejvyšší dovolenou rychlost, musí
mít v době měření zapnuté zvláštní výstražné světlo modré barvy. V opačném případě
porušuje zákon a dopouští se stejného přestupku, jako řidič měřeného vozidla. Pojede-li
policejní passat na dálnici rychlostí 130 km.h-1 v době, kdy bude předjížděn řidičem, který
jede např. 180 km.h-1, musí již při akceleraci na rychlost 131 km h-1 mít zapnuté zvláštní
výstražné světlo modré barvy. Při tomto postupu však bude úspěšnost policie prokázat řidiči
spáchání přestupku limitovat k nule.
Aby mohla policie získat důkaz o spáchání přestupku spočívajícího v překročení nejvyšší
dovolené rychlosti, musí spáchat úplně stejný přestupek a k tomu ještě přidat přestupek
spočívající v neoprávněném užití zvláštního výstražného světla modré barvy, popřípadě
doplněného zvláštním zvukovým výstražným znamením.
Podle § 51, odst. (1), zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu, platí:
„K provedení důkazů lze užít všech důkazních prostředků, které jsou vhodné ke zjištění stavu
věci a které nejsou získány nebo provedeny v rozporu s právními předpisy.“
Ve správním řízení nemůže být k důkazu přihlíženo, neboť byl ve vztahu k řidiči měřeného
vozidla získán v rozporu se zákonem. Protože se ve skutečnosti nejedná o záznam rychlosti
měřeného vozidla, ale o přesný záznam rychlosti policejního passatu získaný z jeho
rychloměru, je to regulérní usvědčující důkaz proti řidiči policejního passatu.
Pomáhat a chránit (před passaty)
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.