0
back
 

diskuze k tématu: Matiz, Ford-KA nebo Seicento?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla, italská vozidla, korejská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.03.2007 17:26, RE: bez předmětu
Petr S. posted by:
Nevím, kde jsi byl v zahraničí a kdy naposled, ale já jsem řidič z povolání a nevím odkud čerpáš ty tvoje ódy na civilizovanost venku. Na celém světě je spousta debilů, co jezdí, jak prasata a spousta slušných lidí. před 2 dny jsem se vrátil z Itálie, dobrá džungle. V Rakousku a Slovinsku to nebylo o moc lepší, lidi, nevěřte na zázraky, už je všechno jinak. Kdybych se měl řídit těmi "chytrými radami tady, tak jezdím jen v kamionu.
Některé názory tady jsou dost naivní. Chtěl bych vidět auta mnaželek tady těch chytrolínů, co hlásají, že by nic malého manželce nikdy nekoupili. Ono, když se to pak pojistí a kupuje PHM do dvou aut, tak je to pak jiná.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.03.2007 19:16, RE: bez předmětu
Šakal posted by:
Některé názory tady jsou dost naivní. Chtěl bych vidět auta mnaželek tady těch chytrolínů, co hlásají, že by nic malého manželce nikdy nekoupili. Ono, když se to pak pojistí a kupuje PHM do dvou aut, tak je to pak jiná.
Ja ji klidne tu pojistku a benzin zaplatim,po meste ok ale jak rika nazor nade mnou jinam ne ale podle toho co tady vidim,tak je u nas civilizovanost dopravy velice spatna((
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.03.2007 19:30, Seicento
Odporúčal by som Seicento- malé, lacné a s 1.1kou to trhá asfalt...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.03.2007 20:47, RE: bez předmětu
ToJa posted by:
Ja ji klidne tu pojistku a benzin zaplatim,po meste ok ale jak rika nazor nade mnou jinam ne ale podle toho co tady vidim,tak je u nas civilizovanost dopravy velice spatna((
Jé bych řekl, že většina z těch remcalů, co by manželce koupili jen velké auto, mají v rodině auto jen jedno. Prostě na to courání po městě a do práce ten prcek stačí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 04.03.2007 20:34, RE: bez předmětu
mufik.martin posted by:
Jé bych řekl, že většina z těch remcalů, co by manželce koupili jen velké auto, mají v rodině auto jen jedno. Prostě na to courání po městě a do práce ten prcek stačí.
Jedno auto mame a zatim staci
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 04.03.2007 22:34, RE: bez předmětu
mufik.martin posted by:
Jé bych řekl, že většina z těch remcalů, co by manželce koupili jen velké auto, mají v rodině auto jen jedno. Prostě na to courání po městě a do práce ten prcek stačí.
martine to máš sice pravdu že to možná stačí, ale fakt si život svojí ženy cením víc než peněz a vůbec mi není líto dát o pár tisíc měsíčně víc za provoz většího auta, ale nikomu bych nechtěl vnucovat svůj názor. Je spousta lidí co si to fakt nemůžou dovolit, ale taky je dost lidí co jim te úplně jedno jakou auto má spotřebu nebo kolik stojí povinné ručení
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.