0
back
 

diskuze k tématu: Jaký nový automobil za 300 tis. Kč?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, japonská vozidla, česká vozidla, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 12:49, Nissan Note
Podívejte se i na Nissan Note, vlastním výbavu Acenta pack style s motorem 1,4 a nemůžu si stěžovat, najeto přes 8 tis km a spotřeba i nadálnici do Francie ve čtyřech lidech byla pod 6 litrů. Mají nyní zajímavé podzimní slevové akce. Je to kategorie jako Ford Fusion, tedy o něco víc auta za dobré peníze.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:11, RE: Jirka: RE: RE: RE: rada nad zlato
anonym posted by:
ten člověk si z nás musí dělat srandu, jinak to nevidím. Jak může asi díl do motoru "škoda" - rozuměj VW být levnější než stejný díl u VW? Ještě by se někdo mohl zeptat, co má Škoda společného s VW a bylo by jasno...
protože je tam jiná nálepka , místo nápisu VW je tam nápis ŠKODA, v tom je ten rozdíl
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:16, RE: těžký výběr
Alda posted by:
Co člověk, to názor. Osobně bych volil Grande Punto. Na to auto je radost se dívat a i dnes když ho někde vidím, tak se za ním otočím.
Přesně tak. Fiat Grande Punto 1.2 3D Dynamic, pro mě jednoznačný favorit v této ceně a segmentu.

Jinak ještě k Fordu Fusion - koupil jej na začátku podzimu otec, protože potřeboval jako druhé auto něco malého do města s vyšší stavbou karoserie. A v porovnání s Fiatem Panda nevycházel ve srovnatelné výbavě (pytle, elektrika, klima, hlíny) o moc dráž. Ale to proto, že je to už končící model. A dnes už jej tentýž dealer nenabízí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:27, Ceny náhradní dílů
anonym posted by:
protože je tam jiná nálepka , místo nápisu VW je tam nápis ŠKODA, v tom je ten rozdíl
Ano je to tak, tentýž náhradní díl může mít jinou cenu u Škodovky a tentý díl u VW může být podstatně dražší. Traduje se historka o pánovi, který sháněl zapalovací kabely do Golfa 1,6 55 kW v době kdy začínaly Oktávky. Tehdy ještě nebyla tak mohutná nabídka druhovýroby, takže pánovi poradili, aby šel do Škodovky, že jsou u Okty stejné. Samozřejmě byly za polovic. A korunu tomu nasadila paní za pultem, která mu poradila, aby si koupil kabely do Felicie 1,6 rovněž stejné, ale za mnohem míň, než na Oktávku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:45, RE: VW Polo
anonym posted by:
S tou spolehlivostí Pola nevím nevím, v dlouhodobém testu Auto Bildu po ujetí 100.000km skončilo Polo kvůli závadám na předposledním místě z asi 35 aut.. Na posledních asi 5 místech byli jinak francouzi (P307.. , tuším Megane a Laguna - to se ale dalo čekat, že?). Mimochodem VW Touran byl s velkým náskokem úplně poslední - a to nešlo o smůlu u testovaného kousku, podobné závady se běžně objevují i u mnoha ostatních uživatelů.. Jinak ten test je docela zajímavé čtení, ještě ho mají na stáncích, d...
No, vzhledem k tomu ze v AutoTipu prebiraji tak 3 mesice stare clanky z AutoBildu, tak si myslim ze to same bude i v AutoTipu. S tim Touranem to v praxi neni tak divoke, hlavni dva problemy, ktere se vyskytuji, turbo a spojka, resili tusim uz preventivne vymenou u vsech kusu. Znam uzivatele Tourana, ktery krome uvedenych dvou veci (preventivni vymena v ramci garance) nemusel s autem resit vubec nic.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:48, RE: 300 000
anonym posted by:
Velmi doporučuji Ford Fusion.Za ty peníze máte plně vybavené auto prakticky o třídu větší než Vámi uvažované vozyy.
Ono neni problem koupit prakticky o tridu vetsi auto kdyz stoji min. o 50tis. vic, viz cenik Fordu - Cena již od 353 990 Kč
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:54, RE: jednoduchá volba
anonym posted by:
Nové musí nejpozději do 5 let z baráku a teprve tehdy poznáš jak dobře si vybíral. Bohužel pokud nebudeš prodávat VW nebo ŠKODA nedostaneš za ojetinu prakticky nic.
To mám jezdit v plečce abych to pak dráž prodal? Co je to za telecí logiku?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 13:55, RE: rada nad zlato
anonym posted by:
většina náhradní dílů je samozřejmě levnější než u konkurence, stačí se podívat..
Když nejsem osel, koupím si spolehlivé auto a ND neřeším!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 14:07, RE: Nissan Note
Mashur posted by:
Podívejte se i na Nissan Note, vlastním výbavu Acenta pack style s motorem 1,4 a nemůžu si stěžovat, najeto přes 8 tis km a spotřeba i nadálnici do Francie ve čtyřech lidech byla pod 6 litrů. Mají nyní zajímavé podzimní slevové akce. Je to kategorie jako Ford Fusion, tedy o něco víc auta za dobré peníze.
Spotrebu muzu potvrdit. Taky mam najeto kolem 8000 km. Nissan zacina na zminovanych 300 000 Kc, ale mas k tomu rozhodne lepsi motor, a daleko vic prostoru vevnitr.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 14:12, RE: jednoduchá volba
anonym posted by:
To mám jezdit v plečce abych to pak dráž prodal? Co je to za telecí logiku?
to je pravda, ja osobne auto kupujem aby som v nom jazdil a nie na to aby som ho za 5 rokov predal. Ak uz k predaju pride, tak je sice vyhodne ak ma vyssiu zostatkovu hodnotu, ale o to mi vobec nikdy neslo. Hlavne nech je auticko pekne, spolahlive a nech dobre jazdi, zostatkovu hodnotu jebal pes...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 14:20, A co
Suzuki Ignis ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 14:21, a co
Suzuki Ignis ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 14:51, RE: A co
anonym posted by:
Suzuki Ignis ?
fuj
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 15:19, RE: Konečně dobré doporučení
anonym posted by:
Musím poděkovat p. Hrdličkovi za objektivní posouzení automobilů. V dnešní době, kdy motoristický měsíčník Svět motorů až trapně upřednostňuje Škodovky, ve všech jejich srovnávacích testech vždycky vyhrají, jako důvod vítězství vždy je uváděno - těžko definovatelná přitažlivost. No pro mě je fakt těžce definovatelná, kdepak skutečně výběr Yaris nebo Corsa bych taky volil, kvalitní auta s malou spotřebou.
hlavne se spravne pochvalit, ze ano pane hrdlicko
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 15:48, RE: Nissan Note
Mashur posted by:
Podívejte se i na Nissan Note, vlastním výbavu Acenta pack style s motorem 1,4 a nemůžu si stěžovat, najeto přes 8 tis km a spotřeba i nadálnici do Francie ve čtyřech lidech byla pod 6 litrů. Mají nyní zajímavé podzimní slevové akce. Je to kategorie jako Ford Fusion, tedy o něco víc auta za dobré peníze.
Note to je totéž, jako Renault Modus.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 15:50, RE: 300 000
anonym posted by:
Velmi doporučuji Ford Fusion.Za ty peníze máte plně vybavené auto prakticky o třídu větší než Vámi uvažované vozyy.
Já osobně bych z prostorových a užitných vlastnosti bral rovněž Fusion.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 15:54, RE: Jedině opel
David V posted by:
Já bych se taky rozhodl pro Corsu. Po 2 Opelech jsem s nimi špatnou zkušenost neudělal. Navíc zrovna Corsa se ve statistikách TUV drží kolem 20. místa poměrně dlouho.
Kamarád měl Corsu, poté přešel na Yaris. Ani ne po roce se vrátil ke opět ke Corze. Yaris prohlásil za divné auto. Podle mého uspokojivý Yaris, tak za 360 tis. Kč.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 16:50, KIA Picanto
Asi před měsícem jsem masi půl hodiny uvažoval nad koupí malého levného minivozu a po přečtení několika recenzí se mi celkem líbila KIA Picanto, má v základfu na minivůz slušný motor, klima stojí 20 000 navíc, takže bych měl nové auto s klimou pod 200 000. Raději jsem pak ale koupil větší ojetinu, ale v dané třídě se mi zdála docela dobrá poměrem výkon, výbava, cena
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 17:22, MAZDA 2
Měl jsem 2x auto Mazda - naprostá spokojenost - super kvalita. Nová 2 je vyrobena v Japonsku a to je jiná kvlaita, nežli Ford.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.11.2007 19:07, Já bych taky zašel k Renaultům
Ostatně před čtvrt rokem jsem to udělal, teď si vozím pr*el v nové Thalii, měli akční ceny - asi o padesát tislíc levnější než odpovídající fábie.
respond
  1 2 3 4 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.