0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Legacy Outback 2,5AT - první dojmy majitele

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.10.2009 12:45, RE: jen 4 rychlosti??
mikes posted by:
Taky jede hur jsi zapomnel dodat, takze tu vyhodu 4kvalt automatu se mi porad nejak nedari videt.
Tak to jsi slepý. Vždyť je to jasné. Automat má dva pedály a jinak počmáranou řadičku...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.10.2009 12:50, RE: už je to tu zase
mikes posted by:
Priste se na to video aspon podivej nez budes stupidne kdeco komentovat, nemusel bys pak ze sebe delat takoveho vola.
Video jsem viděl. Nechápu proč bych ze sebe dělal vola? Není tam haldex a nebylo to ve světě motorů. Co je na tom pro pana Mikeše k nepochopení? ááá, možná ta nadsázka, je pravda, pro někoho poblíž Gaussova vrcholu to může být těžko pochopitelné
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.10.2009 14:40, RE: už je to tu zase
typek posted by:
Video jsem viděl. Nechápu proč bych ze sebe dělal vola? Není tam haldex a nebylo to ve světě motorů. Co je na tom pro pana Mikeše k nepochopení? ááá, možná ta nadsázka, je pravda, pro někoho poblíž Gaussova vrcholu to může být těžko pochopitelné
A ten Passat ve videu ma pohon jaky?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.10.2009 16:22, RE: už je to tu zase
mikes posted by:
A ten Passat ve videu ma pohon jaky?
ááá ta klouzačka. Tak to jo, to jsem vůl
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 08.10.2009 19:06, RE: bez předmětu
Zdeny60 posted by:
S P407 to bylo trochu zamotané. koupil jsem ho manželce ajko náhradu za OI - 81kW, která byla z r. 2001 a vypadalo to, že bud chtít nějaký ten servis. Navíc byla možnost ji výhodně prodat. Takže ta P407 měla být jen pro ni na ježdění do práce. púroto se koupila s 1,6HDI 80kW. Jenže, byly potíže s elektrikou (2x mě to stálo odtah a 1x jsem já osobně závadu našel, odstranil poté, co jsem v autorizáku zaplatil zbytečně 1800,- za opravu něčeho, co závadu nezpůsobilo. Po čase začal indikovat FAP vým...
Se spínací skříňkou bývá problém - chce to vytahovat klíček ze zapalování až v opravdu "vypnuto" poloze. Jinak se snadno vyviklá. A potom je buďto furt tma, nebo svítí kontrolky i po vytažení klíčku. Potkalo mě něco podobného na současné 406. Napřed to vypadalo právě na tu skříňku, ale kontrolky svítily i po úplném odpojení zapalování. Nakonec se při důkladnější kontrole ukázalo, že byl brutálně odstřižen (před prodejem) CD changer. A cca po půl roce se díky tomu zbláznil BSI modul.
S FAPem je to trošku drsný, mě stálo doplnění aditiva a rekuperace filtru cca 5tkč, ale má vydržet nějakých 70-100tkm. Chce to prostě tankovat plnou, a necmrndat tam naftu po troškách...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 09.10.2009 09:27, RE: Tak znovu o Subaru
Zdeny60 posted by:
Nikdo tady Subaru nepokládá za nejlepší auto , jak se lze z tvého příspěvku domnívat. Ale je to auto, které prostě dává něco víc, než mnoho jiných aut ze stejné třídy.
Proti interieru bych zrovna já nic nenamítal, protože asoň nevrže, je přehledný a hlavně, je vše tam, kde má být.
Mj. víte, ež Subaru vyrábí i letadla? A v noci, když jsem jel včera domů, jsem si právě na tohle vzpomněl, když jsem pohlédnul na červeně svítící palubovku a modrošedé displeje. Krása. To jaksi Oktávka fakt nenabídne...
Dovolim si ocitovat: "Tak zase bych to porovnal s P407 a nebo Oktávkou." Z toho jaksi vyplyva kdo s Oktavkou srovnava, a jeste blbe.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 10.10.2009 17:35, RE: Tak znovu o Subaru
skopic posted by:
Pěkné a vyčerpávající Zdeny. Sám jezdím v OTB 2.0D. Pravda, papírově motor nevyniká, ale je krásně pružný a s tak těžkým autem i překvapivě živý. Majitelem jsem již více jak rok, tak myslím že mám k autu co říci. Nejprve negativa. Audio je opravdu podprůměrné. Také je znát, že právě končící model už plně nevyhovuje současným požadavkům na uživatelský komfort. Celkem mi vadí malé množství odkládacích prostorů či velikost schránek. To je o praktičnosti ne o tom zda se mi interiér líbí či nelíbí. N...
Musim rict ze na ceste z typku kteri jedou konstantne 70-80 fakt radost nemam, mimo mesto se tahnou jak smrad (zpravidla tam kde se neda nebo nesmi predjizdet) a jak vjedou do mesta pokracujou porad stejnou rychlosti, mesto nemesto...
respond
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.